Bookbot

Musíme zabít Reagana aneb trampoty Prokopa Kozuby

Valoración del libro

Más información sobre el libro

Vítejte na českém venkově 70. a 80. let dvacátého století. V časech, kdy se hojně schůzovalo, místo hlasování se souhlasně kývalo a tleskalo, a kdy se plány plnily nejméně na 150 procent. I tak ale mnozí dokázali jet po vlastní ose a spoustě obyvatel bylo šumák, co soudruzi v televizi plkají. V uceleném cyklu humorných povídek „Musíme zabít Reagana“ nás autor pohledem rošťáckého školáka Prokopa Kozuby vrátí do doby až neskutečně reálného socialismu. Kdekdo dosáhl mistrovských kvalit v umění proplouvání, švindlovalo se, lhalo se, dokonce se občas i něco ukradlo… Ale lid se uměl také bavit, užíval si lásky a milování a rozhodně nebylo všechno horší než teď, když máme svobodu a otevřené hranice. Kdo tu éru zažil, při čtení si nejspíš s trochou nostalgie zavzpomíná na své vlastní zážitky a rozverné příhody. A ti, co neměli tu čest zažít soudružské časy osobně, si aspoň budou moci udělat obrázek, a přiložit tak další střípek do mozaiky poznání let ještě ne tak dávno minulých.

Compra de libros

Musíme zabít Reagana aneb trampoty Prokopa Kozuby, Patrik Klán

Idioma
Publicado en
2016
product-detail.submit-box.info.binding
(Tapa blanda)
Te avisaremos por correo electrónico en cuanto lo localicemos.

Métodos de pago

3,6
Muy bueno
7 Valoraciones

Nos falta tu reseña aquí

Título
Musíme zabít Reagana aneb trampoty Prokopa Kozuby
Idioma
Checo
Editorial
Atimaro
Publicado en
2016
Formato
Tapa blanda
ISBN10
8027006775
ISBN13
9788027006779
Serie
Calificación
3,55 de 5
Descripción
Vítejte na českém venkově 70. a 80. let dvacátého století. V časech, kdy se hojně schůzovalo, místo hlasování se souhlasně kývalo a tleskalo, a kdy se plány plnily nejméně na 150 procent. I tak ale mnozí dokázali jet po vlastní ose a spoustě obyvatel bylo šumák, co soudruzi v televizi plkají. V uceleném cyklu humorných povídek „Musíme zabít Reagana“ nás autor pohledem rošťáckého školáka Prokopa Kozuby vrátí do doby až neskutečně reálného socialismu. Kdekdo dosáhl mistrovských kvalit v umění proplouvání, švindlovalo se, lhalo se, dokonce se občas i něco ukradlo… Ale lid se uměl také bavit, užíval si lásky a milování a rozhodně nebylo všechno horší než teď, když máme svobodu a otevřené hranice. Kdo tu éru zažil, při čtení si nejspíš s trochou nostalgie zavzpomíná na své vlastní zážitky a rozverné příhody. A ti, co neměli tu čest zažít soudružské časy osobně, si aspoň budou moci udělat obrázek, a přiložit tak další střípek do mozaiky poznání let ještě ne tak dávno minulých.