Bookbot

Rok nesnází neboli Příběh jedné středoškolské pohromy

Valoración del libro

Parámetros

  • 320 páginas
  • 12 horas de lectura

Más información sobre el libro

Svěží humorné i vážné postřehy čerstvé americké středoškolačky. Novopečená americká středoškolačka Chloe Snowová si myslí, že její život je jedna velká pohroma, nebo dokonce katastrofa? Jak by také ne, když ještě nikdy nikoho nepolíbila (a to je tak strašně trapné) nebo když její nejlepší kamarádka Hana dohání Chloe k šílenství. A když si Chloe myslí, že se zamilovala do Maca Brodyho, fotbalové hvězdy z posledního ročníku, jehož přítelkyně je tak krásná, že nepotřebuje ani oční linky, a když se táta Chloe neustále ptá, zda je OK. A když, ach, Chloina máma odjela do Mexika, aby mohla pracovat na svém novém románu. Alespoň že říkala, že bude brzy zpět, takže to zas tak (moc) nevadí :(((. I proto si Chloe píše deník. Její máma totiž také řekla, že jediná věc smutnější než si něco pamatovat je, že to zapomeneme. Chloe se proto rozhodla, že si do deníku bude zapisovat vše, co se jí přihodí. Až jí bude devadesát, bude moct vzpomínat na to, jak divné, strašné a vzrušující bylo být středoškolačkou.

Compra de libros

Te avisaremos por correo electrónico en cuanto lo localicemos.

Métodos de pago

3,5
Bueno
146 Valoraciones

Nos falta tu reseña aquí

Idioma
Checo
Editorial
Oldag
Publicado en
2020
Páginas
320
ISBN10
8074112519
ISBN13
9788074112515
Primera publicación
2017
Título original
Confessions of a High School Disaster
Calificación
3,5 de 5
Descripción
Svěží humorné i vážné postřehy čerstvé americké středoškolačky. Novopečená americká středoškolačka Chloe Snowová si myslí, že její život je jedna velká pohroma, nebo dokonce katastrofa? Jak by také ne, když ještě nikdy nikoho nepolíbila (a to je tak strašně trapné) nebo když její nejlepší kamarádka Hana dohání Chloe k šílenství. A když si Chloe myslí, že se zamilovala do Maca Brodyho, fotbalové hvězdy z posledního ročníku, jehož přítelkyně je tak krásná, že nepotřebuje ani oční linky, a když se táta Chloe neustále ptá, zda je OK. A když, ach, Chloina máma odjela do Mexika, aby mohla pracovat na svém novém románu. Alespoň že říkala, že bude brzy zpět, takže to zas tak (moc) nevadí :(((. I proto si Chloe píše deník. Její máma totiž také řekla, že jediná věc smutnější než si něco pamatovat je, že to zapomeneme. Chloe se proto rozhodla, že si do deníku bude zapisovat vše, co se jí přihodí. Až jí bude devadesát, bude moct vzpomínat na to, jak divné, strašné a vzrušující bylo být středoškolačkou.