Bookbot

Co z tą Polską?

Autores

Valoración del libro

Parámetros

  • 242 páginas
  • 9 horas de lectura

Más información sobre el libro

Bardzo emocjonalna, napisana z pasją i wielkim zaangażowaniem osobistym, poruszająca książka znanego dziennikarza telewizyjnego. Pisząc z potrzeby serca, a kierując się rozumem, Tomasz Lis analizuje obecną sytuacji Polski. Próbuje m.in. odpowiedzieć na jakie spustoszenia moralne poczyniły w nas zabory, wojna, system totalitarny; ile w nas tkwi jeszcze komunistycznych pozostałości; co się stało z naszym krajem w ostatniej dekadzie; dlaczego nasza klasa polityczna jest w stanie rozkładu; czy musimy być bezsilnymi obserwatorami powiększania się dystansu między niewielką grupą dobrze wykształconych uczniów i studentów i pozostałą częścią młodej generacji, która już na starcie przegrywa swoje życiowe szanse; czy nasze media przeżywają okres świetności, czy też degrengolady.

Actualmente hay del libro Co z tą Polską? (2003) en stock.

Compra de libros

Co z tą Polską?, Tomasz Lis

Idioma
Publicado en
2003
product-detail.submit-box.info.binding
(Tapa blanda),
Estado del libro
Bueno
Precio
10,49 €

Métodos de pago

2,9
Bueno
47 Valoraciones

Nos falta tu reseña aquí

Autores
Tomasz Lis
Publicado en
2003
Formato
Tapa blanda
Páginas
242
ISBN10
8389217449
ISBN13
9788389217448
Serie
Etiquetas
Polonia
Calificación
2,9 de 5
Descripción
Bardzo emocjonalna, napisana z pasją i wielkim zaangażowaniem osobistym, poruszająca książka znanego dziennikarza telewizyjnego. Pisząc z potrzeby serca, a kierując się rozumem, Tomasz Lis analizuje obecną sytuacji Polski. Próbuje m.in. odpowiedzieć na jakie spustoszenia moralne poczyniły w nas zabory, wojna, system totalitarny; ile w nas tkwi jeszcze komunistycznych pozostałości; co się stało z naszym krajem w ostatniej dekadzie; dlaczego nasza klasa polityczna jest w stanie rozkładu; czy musimy być bezsilnymi obserwatorami powiększania się dystansu między niewielką grupą dobrze wykształconych uczniów i studentów i pozostałą częścią młodej generacji, która już na starcie przegrywa swoje życiowe szanse; czy nasze media przeżywają okres świetności, czy też degrengolady.